Kodulehtedest videoteenusteni

kodulehed-ja veebidisain

 

EditMi alustas tegevust 2017 aasta kevadel.

Keskendume peamiselt videoteenuste pakkumisele ja kodulehtede valmistamisele. Näeme, et need teenused täiendavad teineteist väga hästi.

Kui ettevõtte koduleht vajab uuendust, siis tihti leitakse, et tegelikult vajab uuendust kogu firma internetikanalite visuaal. Seega pakume lahenduseks uue kodulehe koos tutvustavate-, kajastavate- või reklaamivate videotega.

Lisaks loome disainielemente, (video)bännerite kujundusi, infograafikuid, animatsioone. Aitame erinevate sotsiaalmeedia kampaaniate elluviimisel – teeme iga kanali jaoks sobiva kujunduse (erinevad mõõdud + vastavalt sellele kujunduse korrigeerimine). Seadistame kodulehe või sotsiaalmeedia kanali nii, et postitusi ja infot oleks mugav ning efektiivne  jagada ( sh omavaheline linkimine).

Vaatamata sellele, et oleme väga noor ettevõte, teeme koostööd jub mitmete artistide, organisatsioonide ja ettevõtetega kelle arendustegevusse oleme saanud anda oma panuse. Samuti on meil olnud võimalus kaasa aidata pulmade, juubelite ja sündmuste kajastemisele.

Seni oleme oma kodulehe hoidnud lihtsa ja puhtana, kuid mitmed toredad ettevõtmised ja kogemused on tekitanud soovi need kirja panna. Seega alustame väiksel määral BLOGi pidamist 🙂

 

Kodulehed ja videoteenused / Tartu / EditMi