Kodulehed

soodsad-kodulehed-editmi.ee-tartu-ee-louna-eesti-soodsad

soodsad-kodulehed-editmi.ee-tartu-ee-louna-eesti

soodsad-kodulehed-tartu-editmi-tk1.eu

uued-kodulehed-kodulehe-haldus-editmi-tk1.eu

kodulehed-kodulehed-taisi.laululapsed-editmi-soodsad-tartu

kodulehed-taisi.laululapsed-editmi-soodsad-tartu

uued-soodsad-kodulehed-editmi.ee-tartu-ee-louna-eesti

soodsad-uued-kodulehed-editmi.ee-tartu-ee-louna-eesti

Screen Shot 2017-12-28 at 6.45.03 PM

kodulehed-editmi-kodulehtede-loomine-ja-uuendamine-soodne

Tänapäeval on ettevõtte koduleht üks olulisemaid visiitkaarte. Samuti on firma koduleht ainuke kanal, mis on sõltumatu ja sellesse investeerimine võib ajaga rohkem ära tasuda, kui näiteks mõnda masskasutuses olevasse kanalisse kampaaniate ostmine.

Miks? Tuntumad kanalid, kus ettevõtted oma reklaami jagavad ja imagot kujundavad on sotsiaalmeediakanalid (sh Facebook). Samas on järjest enam kuulda pettumust, kus märgatakse, et fb kampaaniad ei anna enam endiseid tulemusi. Palju on räägitud sellest, et fb lehe jälgijad pole päris inimesed, reklaam ei jõua sihtrühmani, fb manipuleerib statistikaga ja inimesed on hakanud lihtsalt fb-ist ära minema, sest see on oma aja ära elanud.

Me ei kontrolli erinevate sotsiaalmeedia kanalite käekäiku, hinnapoliitikat ega kasutajatega seotud algoritme. Seega tasub hoida OMA KODULEHTE alati parimas vormis - seda uuendades, hallates ja muutes vastavalt vajadustele. Sotsiaalmeedia kanaleid on mõistlik loomulikult samaaegselt töös hoida, kuid ainult nendel oma ettevõttet üles ehitada ei soovita.

Kui harjutate kliente külastama oma kodulehte, siis saate alati kindel olla, et nad saavad kätte õige ja vajaliku info. Optimeerides (SEO) oma kodulehe, saate kaasa aidata sellele, et oleksidte leitav otsingumootorites.

 

3 olulist fakti, mis annavad märku, et vajad uut kodulehte!

1. Koduleht ei ole otsingumootoritele optimeeritud - sind ei leita peamiste märksõnadega Google'is üles.
2. Koduleht on aeglane ja selle kujundus meenutab ekseli tabelit - puuduvad kvaliteetsed visuaalid (sh fotod ja videod).
3. Kodulehel on aegunud info.

 

Untitled.001Küsi hinnapakkumist!!