Live kontsert videosalvestused

live-videosalvestused-videoteenused-tartu-eesti-editmiMuusika ja muusikud minu ümber…. jah “helisev kunst” on mind ümbritsenud lapsepõlvest saati ja tänu sellele olen saanud teha koostööd mitmete muusikutega. Kuigi ma pooldan 100% helistuudios sisse lauldud ja üles salvestatud muusika kasutamist, siis järjest rohkem on tulnud ette projekte, kus oluline on LIVE – see, kuidas just praegu esinetakse  – see toores hetk ja emotsioon.

videosalvestus-live-kontsertsalvestus-videoteenused-editmi-tartu-eestiSellisel video ja helisalvestusel on muidugi oma võlu ja valu. Kõik juhtub vaid “sellel” hetkel ning uuesti midagi teha ei saa.
Lauljad ja pillimehed annavad endast parima ja minagi püüan mitme kaameraga oma panuse anda. Heli salvestusi on olnud nii läbi puldi, otse saalist kui ka miksitud variandis. Eks see oleneb kohast ja võimalustest. Ise naudin olukorda, kus koostöö sujub helipuldis oleva helimehe ja saalis salvestatud heli miksimisel. Veelgi parem, kui heli teeb selleks eraldi tellitud inimene 🙂 Õnneks on mul tutvusringkonnas neid mitu, keda saan vajadusel kaasata ja usaldan.

Sellel aastal on olnud mitu toredat Live kontsert  videosalvestust AGA kõige lahedama elamuse sain ühel GARAAŽI salvestusel. Nimelt otsustas kokku tulla ansambel CENTRAL, kes tahtis nostalgijast innustatuna teha kingituse oma bändikaaslasele ja muusikule Toomas Vollile, kes sellel aastal pidas oma 60-ndat sünnipäeva. Ans. Central ise aga võinuks pidada juba 40 aastapäeva. Nii siis sündiski CD Tom 60+ Central 40= EV100

linerts-live-kontsertsalvestus--tallinn-tartu-editmi-videoteenused-videograaflaura poldvere-kontsertsalvestus-videoteenused-tartu-editmi- videograaf

 

Live videosalvestused /Videograaf / Videoteenused / Tartu / EditMi