Muusikavideo videovõtted Muhumaal

Muusikavideo filmimine Muhumaale oli taas väga emotsionaalne. Oleme nüüd juba 3 aastat järjest teinud koostööd Taisi Laululastega ja Muhumaal käimine on muutunud iga-astaseks traditsiooniks, mille käigus on sündinud juba 3 muusikavideot.

Taisi laululaager on üks väga põnev ettevõtmine. Laager on üles ehitatud nii, et esmaspäevast kuni kolmapäevani õpivad lapsed selgeks uue laulu ja liikumise. Neljapäeval käiakse helistuudios seda sisse laulmas. Reedel filmitakse  muusikavideo. Laupäeva õhtusel lõpupeol aga juba vaadatakse koos lõpptulemust. Sel aastal siis T. Pettai lugu ” Uka-Uka”.

Filmimise mõttes on laululaager väga intensiivne. Arvestades, et sõitmine Tartust Muhumaale võtab juba aega 5 tundi, siis kohale jõudes tuleb esmalt  harjuda “Muhu vaibiga”,  natuke puhata ja siis täiega fantaasial lennata lasta. Tavaliselt pole mul õnnestunud fimimimise päeval enne magama minna, kui suurem osa videost on kokku pandud. Seega öine monteerimine käib selle projektiga alati kaasas :).  Hommikul vaatavad asjaosalised video üle ja vahest teeme väikeseid parandusi – peamiselt vaatame, et kõik lapsed oleksid ikka videosse jäänud.

Kuigi peale sellist pikka sõitu, filmimist, monteerimist ja muusikavideo loomist, võiks tunda ennast väsinuna, siis tegelikult on asi hoopis vastupidi. Tänukallistused lastelt enne ärasõitu on olnud alati väga kirgstavad ja annavad energiat terveks aastaks… et siis taas Muhumaale sõit ette võtta :).

MUUSIKAVIDEOD by EditMi

Faded (2016) /  “Unite” (2016) / “Peas don’t say You love me” (2017) /Viib meid tee (2017) / Uka-Uka (2018)

Muusikavideo / Videoteenused / Tartu / EditMi