Pulmavideo

Pulmavideo-editmi-tartu-soodsad-teenused-pulmafil-videograaf

Pulma filmides on alati eriline tunne. Pulmapäev on kordumatu ja pruutpaari usaldus see parimast vaatenurgast jäädvustada, on alati väljakutse. Väike hirm, kas kõik läheb sujuvalt, on alati sees. Pulmavideosid olen filminud üksinda, kuid jooksvalt kasutan mitut kaamerta.

Videode filmimisel ja monteerimisel püüan alati jutustada lugu sellest, mida näen. Püüan emotsioone ja proovin võimalikult vähe kaadreid lavastada. Minu arvates ei tohiks filmimine pulmapäeva väga segada ja seetõttu katsun lihtsalt 100% kohal olla ja märgata 🙂

Tihti uuritakse, et milliseid videosid ma pulmast teen. Püüan need lahti kirjutada:

Lühivideo pulmapäevast

Pulma lühivideo ei ole pikk ja see jutustab peamiselt sellest, kuidas kaks inimest on teineteisele oma lõputut armastust tõutadnud.  Kõik olulisemad “traditsioonid” on samuti selles üldjuhul kajastatud. Lühivideos näeb hetki ilust, pidulikkusest, õrnusest, uuest algusest, sõprusest, armastusest.

Pulmafilm

Pulmafilm on läbilõige olulisematest tegevustest. Film on jaotatud peatükkideks ja kokku monteeritud erinevate kaamerate vaadetest,  mis reaalajas üles võetud on. Kasutatakse peamiselt sündmuse live heli. Katteplaanide ajal lisatakse taustamuusika. Täispikk avakõne ja avatants.

Laulatus

Live ülesvõte laulatusest, mis on kokku monteeritud erinevate kaamerate vaadetest.

Kui pikad on keskmised pulmavideod?

pulmavideo-pikkused-luhivideo-pulmadest-taispikk-video-video-laulatusest-videoteenused-editmi-tartu-eesti

 

Pulmavideote tegemise juures on minu jaoks väga liigutav see, kui pruutpaar siiralt rõõmustab ja tänab. Olen õnnelik, et sain kinkida killukese iseendast 11.o8.18 abiellunud Piretile ja Manivaldile. Palju õnne veelkord ja tänan usalduse eest!

 

Pulmavideo / Pulma videograaf / Videoteenused / Tartu / EditMi